Bilder Taklampa majolika, 1800-tal
Stomme förgylld järn. 6st ljushållare. Senare el. Höjd kan justeras. Saknar prismor.
För frakt, kontakta oss för offert.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 25 minuter
Slutar om 4 timmar 25 minuter