Auktioner Bygg & Trädgård Avvägningsinstrument Distanstub, Carlsson och Österberg Göteborg

Bilder Avvägningsinstrument Distanstub, Carlsson och Österberg Göteborg

Avvägningsinstrument Distanstub, Carlsson och Österberg Göteborg

225 SEK

Värdering: - SEK

Med tillhörande schatull.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Olja på duk, otydlig signatur, Blommande fruktträd

Värdering: 150

Bud: 250 SEK

Norrbotten

Börje Windfeldt, akvarell, "På Parapeten"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Trälår, äldre, "Ta' Skruv", 36x36 cm

Värdering: 200

Bud: 140 SEK

G. Jigrand, oljor på pannå, 2 st

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Norrbotten