Auktioner Övrigt Staffli trä

Bilder Staffli trä

Staffli trä

200 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Lennart Ljung, olja på duk, blommor

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Skrivbordslampa, höjd 50 cm

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Färglitografi, Max Gregor Carlsson

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Xbox 360, med spel och tillbehör

Värdering: 500

Bud: 100 SEK