Auktioner Maskiner & Vertyg Cirkelsåg, Skil 1865U, 1200 Watt, 65 mm.

Bilder Cirkelsåg, Skil 1865U, 1200 Watt, 65 mm.

Cirkelsåg, Skil 1865U, 1200 Watt, 65 mm.

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Längd: 29 cm.

Bruksskick.

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Verktygslåda med innehåll och bensindunk, plåt.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 16 timmar 29 minuter

Verktygslåda, metall, Luna.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 18 timmar 35 minuter

Parti verktyg i låda.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 19 timmar 17 minuter

Vertygslåda på hjul, trä, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar