Bilder Senapsknäcka m.m, 9 delar, trä, 1800/1900-tal.
Längsta: 39 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 7 dagar
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 7 dagar