Bilder Tekanna, "Maskros" Gustavsberg, Jugend majolika
H 15
lagning i lock
nagg vid mynning
Slutar om 11 timmar 14 minuter
Slutar om 11 timmar 16 minuter
H 15
lagning i lock
nagg vid mynning