Bilder Knut Norman, olja på pannå, "Från Trelleborgsslätten"
Signerad.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 6 timmar 24 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 6 timmar 26 minuter
Slutar om 6 timmar 28 minuter