Bilder Taklampa, plåt och glasdetaljer, "UFO Lampa", 1960-tal
Bruksslitage, raster saknas.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 4 timmar 47 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 4 timmar 49 minuter
Slutar om 4 timmar 51 minuter