Auktioner Reklamskylt i plåt med litografiskt tryck, "Laddning och försäljning av batterier",

Bilder Reklamskylt i plåt med litografiskt tryck, "Laddning och försäljning av batterier",

Reklamskylt i plåt med litografiskt tryck, "Laddning och försäljning av batterier",

820 SEK

Värdering: - SEK

Dubbelsidig.
Tillverkad av AB Ritare Reklam, Borås.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

Slutar om 7 timmar 45 minuter

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, sannolikt 1800-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 7 timmar 47 minuter

MATTA, Marocko, ca 282 x 206 cm

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 7 timmar 49 minuter

ALF EKBERG, skulptur, stengods, monogramsignerad

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 51 minuter