Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Lisa Larson Design, "Afghan", ur serien Vov för Åhléns

Bilder Lisa Larson Design, "Afghan", ur serien Vov för Åhléns

Lisa Larson Design, "Afghan", ur serien Vov för Åhléns

440 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 timmar 48 minuter

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, sannolikt 1800-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 6 timmar 50 minuter

MATTA, Marocko, ca 282 x 206 cm

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 6 timmar 52 minuter

ALF EKBERG, skulptur, stengods, monogramsignerad

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 54 minuter