Bilder Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack, Studio Åhus, skål i glas
Signerad och daterad 2011.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 6 timmar 4 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 6 timmar 6 minuter
Slutar om 6 timmar 8 minuter