Bilder Parti mynt, blandade valörer och sparbössa "uggla", högsta höjd pÄ bild 16 cm

Parti mynt, blandade valörer och sparbössa "uggla", högsta höjd pÄ bild 16 cm

120 SEK

VĂ€rdering: 50 SEK

Auktionshus SkÄne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad
SkÄne

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Modellbilar, ett parti, Burago/Siku/Matchbox, 1900-talets andra hÀlft.

VĂ€rdering: 50

Bud: 100 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar

Leksaker, ett parti, Happy Meal McDonalds, obegagnade, 19/2000-tal.

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 46 minuter

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 48 minuter

Leksaker, ett parti, Kalle Anka & Co, Happy Meal McDonalds, obegagnade, 19/2000-tal.

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 50 minuter