Bilder Miniatyrkameror, Rollei, 2 st, 16, A110, 60/70-tal, Tyskland
Miniatyrkameror, Rollei, 2 st, 60/70-tal, Tyskland
Rollei 16, Blixt; Rolleiflash 16, ca 1960-tal, Tyskland, blixt och kamera kommer i original bärväskor
Rollei A110, inkl. blixt-adapter, ca 1970-tal, kamera kommer i bärväska
Oljemålning Olle Qviström (1934-2023), Sverige. Ho Chi Minh, oramad. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Oljemålning Kurt Ullberger (1919-2008), Sverige. Landskap. Signerad. Olja på duk, 37x63 cm, yttermått inklusive ram: 45x72
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK