Bilder Spionkamera, Minox, EC, 80-tal, Tyskland

Spionkamera, Minox, EC, 80-tal, Tyskland

Värdering: 400 SEK

Spionkamera, Minox EC, ca 1980-tal, Tyskland, kommer i original bärväska

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

LARS NORRMAN ( 1915-1979), färglitografi, signerad och numrerad 154/360

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 1 500

Bud: 700 SEK

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)

Värdering: 2 500

Bud: 1 100 SEK

ANNE NILSSON, 3 st ljuslyktor, glas, "Hallon", Orrefors, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter