Bilder Kameror, 2 st, Ihagee, Exakta Varex, EXA-1a, Tyskland

Kameror, 2 st, Ihagee, Exakta Varex, EXA-1a, Tyskland

Värdering: 300 SEK

Kameror, 2 st, Ihagee, Exakta Varex samt EXA-1a, varav den senare saknar optik, Tyskland

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

COLLIER, malakit, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

KUDDFODRAL, 6 st, av kelimvävnader, ca 50 x 50 cm

Värdering: 2 500

Bud: 250 SEK

TELEFON, Ericofon, sk Kobra, LM ERICSSON, 1900-talets andra hälft

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter