Bilder TRAPPSTEGE I TRÄ
1900-tal, bruksslitage, färgfläckar, hopfällbar, höjd till avsats 135 cm. (vån2)
Slutar om 1 timme 49 minuter
Slutar om 1 timme 50 minuter
Slutar om 1 timme 49 minuter
Slutar om 1 timme 50 minuter