Bilder BENGT OLSON
Litografi, signerad samt numrerade 47/125, ram 72x57 cm, passepartout 60x45 cm. (vån3)
Slutar om 56 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 4 minuter
Slutar om 56 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 4 minuter