Bilder PIANO
Nordiska Piano "Bambino", 1900-talets andra hälft, mindre bruksslitage dock notställshållare med sprickor vid gångjärn (se bilder), H.85, B.118, Dj.52 cm. (vån1)
Slutar om 4 timmar 14 minuter
Slutar om 4 timmar 14 minuter
Slutar om 4 timmar 14 minuter