Bilder Div Frimärken

Div Frimärken

0 SEK

Värdering: - SEK

Nominellt ca 1000:-

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Färglitografi Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numrerad 11/47, daterad -83, Stureplan. Färglitografi, bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Spegel 1940-/50-tal, Rotting, yttermått inklusive ram: 57x49 cm

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Matta Nain, 6la, silkeinslag, 210x316 cm

Värdering: -

Bud: 27 500 SEK

Oljemålning Oidentifierad konstnär. Kvinnor med paraply. Signerad. Olja på duk, 34x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x25 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK