Bilder Div Frimärken

Div Frimärken

0 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

3 Släggor.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Oljemålning 1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, den blå urnan. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Sekretär Gustaviansk stil. Bredd: 79 cm, djup: 47 cm, höjd: 102 cm, nyckel

Värdering: -

Bud: 250 SEK