Bilder Div Frimärken
Div Frimärken
Oljemålning 1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK