Auktioner Orientaliskt Vas Kina 1800-tal

Bilder Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal

100 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 19cm

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

Värdering: 5 000

Bud: 3 000 SEK

Nattygsbord Ett par, 1950 / 60-tal, Teak. Bredd: 111 cm, djup: 53 cm, höjd: 105 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Karmstol klädd med textil Stensöta (GP & J Baker)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Skål Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta. Diameter: 22 cm, höjd: 13 cm, oramad

Värdering: -

Bud: 100 SEK