Bilder Pöytävalaisin, lasia

Pöytävalaisin, lasia

20 timmar 23 minuter

2024-05-05 12:00

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

LYCKOTROLL, plast, Thomas Dam, Danmark, sannolikt 1970-tal

Värdering: 600

Bud: 400 SEK

Slutar om 1 timme 23 minuter

KITTEL, svartmålad plåt, 1900-tal, större modell

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 timme 25 minuter

VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal

Värdering: 600

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 27 minuter

ISHINK, Alfi, 1900-talets andra hälft

Värdering: 300

Bud: 450 SEK

Slutar om 1 timme 29 minuter