Bilder Rottinkikeinuhevonen

Rottinkikeinuhevonen

17 timmar 24 minuter

2024-05-05 12:00

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Hockey Bilder i Album 730-st

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 6 minuter

TRÄDGÅRDSSOFFA "Ormbunke" modell, i aluminium. B:145cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 24 minuter

SLAGBORD, 1800-tal, H: 75x 102x 43cm + 2st slag 69cm/st (slitage, lösa brädor)

Värdering: -

Bud: 1 150 SEK

Slutar om 26 minuter

SOFFBORD "Luna" Odd Knutsen, Hjellegerde, Norge, 1970 tal. H:42cm D:75cm(bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 475 SEK

Slutar om 28 minuter