Auktioner Elektronik Högtalare Luxor 1 par

Bilder Högtalare Luxor 1 par

Högtalare Luxor 1 par

0 SEK

Värdering: - SEK

H: 61 cm

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51

ARMBANDSUR, 18k guld, Tissot, manuellt urverk, tot vikt ca 15 g

Värdering: 1 000

Bud: 1 900 SEK

SIDEBOARD i teak, 1900 talets mitt, H: 80x 175x 43cm

Värdering: -

Bud: 1 850 SEK

Slutar om 29 minuter

BOKHYLLA, fanerad i teak, 1900 talets mitt, H: 163x 85x 24cm (bruksslitage, lutar lite framåt, se bild)

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 31 minuter

VAPENSKÅP/SÄKERHETSSKÅP Norlyx 3492. H:151x 49x 30cm

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 33 minuter