Auktioner Övrigt Väckarklocka CASIO AC-100 robot, Japan, höjd 15 cm

Bilder Väckarklocka CASIO AC-100 robot, Japan, höjd 15 cm

Väckarklocka CASIO AC-100 robot, Japan, höjd 15 cm

250 SEK

Värdering: 50 SEK

Ärgad vid batterierna

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Leksakstraktor, metall, Löhmann, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 18 timmar

Affisch, "LINGIADEN", 1949, konstnär Åberg.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 28 minuter

Frimärken, blandat postfriska m.m, Norge, 1900/2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 18 timmar 46 minuter

Frimärken, postfriskt och stämplat, blandat, Sverige 1900/2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Slutar om 18 timmar 48 minuter