Bilder Väggrelief Gustavsberg Keramik 1900-talets andra hälft
Väggrelief tillverkat i glaserat stengods med motiv av fruktskål
Mått: 37 x 34 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Wall relief Gustavsberg Ceramics, second half of the 20th century
Wall relief made in glazed stoneware with a motif of a fruit bowl
Dimensions: 37 x 34 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 2 timmar 46 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 2 timmar 46 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter