Bilder Bordsur Mässing Frankrike 1900-tal
Gjutgods med genombruten dekor i Louis XV-stil
Emaljerad urtavla med romerska siffror
Nyckel medföljer inte
Höjd: 50 cm
Bredd: 30 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Table clock Brass France 20th century
Casting with openwork decoration in Louis XV style
Enamel dial with Roman numerals
Key not included
Height: 50 cm
Width: 30 cm
Condition report: Age-based wear, no other remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 3 timmar 39 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 3 timmar 39 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter