Bilder Ljusstakar Sterling silver 1900/2000-tal (2 st)
Ljusstakar med fylld fot tillverkade i sterling silver (925)
Stämplade: SEVE
Total vikt: 949 gram
Höjd: 23 cm
Konditionsrapport: Mindre repor, inga övriga anmärkningar
Candlesticks Sterling silver 1900s/2000s (2 pcs)
Candlesticks with filled feet made of sterling silver (925)
Stamped: SEVE
Total weight: 949 grams
Height: 23 cm
Condition report: Minor scratches, no other remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 3 timmar 15 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 3 timmar 16 minuter
Slutar om 3 timmar 17 minuter