Bilder Armring 18K Guld 1900-tal

Armring 18K Guld 1900-tal

Värdering: 5 000 SEK

Stel armring i 18K rött guld. Stämplad: 18K Diameter: 7 cm Vikt: 7,9 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Bracelet 18K Gold 20th Century Stiff bracelet made of 18K red gold. Stamped: 18K Diameter: 7 cm Weight: 7.9 grams Condition: Minor usage wear, no other remarks

LÄNSPUMP SELEKTA

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 timmar 57 minuter

FISKERULLE ABU ABU-MATIC 170

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 28 minuter

FISKERULLE TRITON 200GT

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 29 minuter

STÖVLAR, 1 par, dam, Lodi, strlk 38,5

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 9 timmar 36 minuter