Bilder Armring 18K Guld 1900-tal
Stel armring i 18K rött guld. Stämplad: 18K Diameter: 7 cm Vikt: 7,9 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Bracelet 18K Gold 20th Century Stiff bracelet made of 18K red gold. Stamped: 18K Diameter: 7 cm Weight: 7.9 grams Condition: Minor usage wear, no other remarks
Slutar om 8 timmar 28 minuter
Slutar om 8 timmar 29 minuter