Bilder Figurin Goebel Hahn "Wedding day" 1900-tal
Skulptur / figurin föreställande en trumpetspelare med hund.
Stämplad samt märkt: F.F 193
Höjd: 19 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Figurine Goebel Hahn "Wedding day" from the 20th century
Sculpture / figurine depicting a trumpet player with a dog.
Stamped and marked: F.F 193
Height: 19 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 7 minuter