Bilder Dekorationer, päronformade, 2 st, glas.
Högst: 49 cm.
Smärre bruksskick. Nagg på mynningen av större päron.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK