Bilder Svepask och sikt, trä/metallnät, 1800/1900-tal.
Diameter: 34-47 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 7 dagar
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 7 dagar