Bilder Bil-Dolly, metall, Försvarsmakten (utgÄtt), brÀnnmÀrkt tre kronor, 1900-talets första hÀlft.

Bil-Dolly, metall, Försvarsmakten (utgÄtt), brÀnnmÀrkt tre kronor, 1900-talets första hÀlft.

100 SEK

VĂ€rdering: 50 SEK

LĂ€ngd: 96 cm.
Bredd: 49 cm.

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD
SkÄne

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Provdocka/skyltdocka, höjd 174 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 250 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 9 minuter

KlÀdgalgar 14 st, lÀngd 43 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 15 minuter

VATTENPASS, TAXAR, PAPPER MM

VĂ€rdering: 100

Bud: 100 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 21 timmar 14 minuter

PALLBEN, VATTENPASS, PAPPER MM

VĂ€rdering: 200

Bud: 600 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 21 timmar 15 minuter