Bilder Bil-Dolly, metall, Försvarsmakten (utgÄtt), brÀnnmÀrkt tre kronor, 1900-talets första hÀlft.
LĂ€ngd: 96 cm.
Bredd: 49 cm.
Bruksskick.
Slutar om 2 timmar 9 minuter
Slutar om 2 timmar 15 minuter
Slutar om 21 timmar 14 minuter