Bilder Picknickbänk, fällbar, metall/plast, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 55 cm.
Längd: 87 cm.
Bruksskick.
Slutar om 18 timmar 29 minuter
Slutar om 18 timmar 35 minuter
Höjd: 55 cm.
Längd: 87 cm.
Bruksskick.