Auktioner Oljemålning Gerard Pieter Adolfs (1897-1968), Nederländerna. Signerad, daterad a tergo 1953, Arabisk torghandlare. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm

Bilder Oljemålning Gerard Pieter Adolfs (1897-1968), Nederländerna. Signerad, daterad a tergo 1953, Arabisk torghandlare. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm

Oljemålning Gerard Pieter Adolfs (1897-1968), Nederländerna. Signerad, daterad a tergo 1953, Arabisk torghandlare. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm

7000 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

Båtmotor, 20 Hk Johnson

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Duplo, Lego

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Sjösala, "Isabelle" 28'', 7 växlar, blå med korg, nyskick

Värdering: 4 000

Bud: 3 500 SEK

Instruktions-/reservdelsböcker & Reservdelskataloger, Bl.a. Husqvarna Guld - & silverpilen

Värdering: -

Bud: 225 SEK