Bilder SERVERINGSVAGN med kakeltopp. H:65x 75x 44cm (slitage)

SERVERINGSVAGN med kakeltopp. H:65x 75x 44cm (slitage)

1200 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Hänglampor med frostad tulpanskärm, 1940-tal, 3st

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Campingstolar 2 st

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Spiskrona i gjutjärn, kedjeförsedd som ampel

Värdering: -

Bud: 140 SEK

JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 350 SEK