Bilder FLYTTBIL plåt Made in Japan 50/60-tal L:26 cm (bruksslitage)
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 54 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK