Auktioner Övrigt KURIOSA hyvel, bleckmått, Sverigespel drag mm

Bilder KURIOSA hyvel, bleckmått, Sverigespel drag mm

KURIOSA hyvel, bleckmått, Sverigespel drag mm

60 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

HERRARMBANDSUR, stål, Certina, "DS", manuell, 1900-talets mitt

Värdering: 1 500

Bud: 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

DOSA, FAT OCH DJUP TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 minuter