Auktioner Leksaker Barbie med väska

Bilder Barbie med väska

Barbie med väska

120 SEK

Värdering: - SEK

Spricka i huvudet

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Oljemålning Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x30 cm, yttermått inklusive ram: 81x50 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

BYGGSATS FAC Mark Sylwan

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Trädgårdsmöbel.

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Ångermanland

Hylsnyckelsats.

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Ångermanland