Bilder MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, "Grodblad", signerad AB MMF, 1900-talets mitt
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, "Grodblad", signerad AB MMF, 1900-talets mitt
Ull, mönster mot beige botten, samt med pappersetikett, ca 38 x 44 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 400 SEK