Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft
Avsmalnande skaft, rund fotplatta med dekor av bladverk, lösa ljusmanschetter, höjd 27 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 1 timme 50 minuter
Slutar om 1 timme 50 minuter