Bilder SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft
Fanerat i olika träslag, utfällbar skiva och klaff, höjd ca 76, 89 x 44, utfällt 89 x 89 cm
Slutar om 2 timmar 7 minuter
Slutar om 2 timmar 7 minuter
Slutar om 2 timmar 7 minuter