Bilder GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35
Olja på duk, ca 59 x 80 cm
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter
Olja på duk, ca 59 x 80 cm
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter