Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt England 1800-/1900-tal, olja på duk, signerad John Morelle
Fiskarkvinnor på strand, ca 71 x 89 cm
Slutar om 1 timme 33 minuter
Slutar om 1 timme 33 minuter
Slutar om 1 timme 33 minuter