Bilder JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Stuga i skogslandskap vid insjö, ca 78 x 53 cm
Slutar om 47 minuter
Slutar om 48 minuter
Slutar om 47 minuter
Slutar om 48 minuter