Bilder BYRÅ, rokoko, 1700-talets andra hälft, Sverige
Svängd form, tre lådor, beslag av förgylld brons, fanerad med olika träslag, bredd 124, 82 x 56 cm
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 3 minuter