Bilder GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad
Utsikt över Kolmården, olja på duk, ca 80 x 125 cm
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter