Bilder SALSSKÅP, rokoko, stockholmsarbete i Christian Linnings art, 1700-talets andra hälft
Tvådelat, fanerat med valnöt samt rot, beslag av brons, höjd ca 228 cm, 150 x 55 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 1 timme 39 minuter
Slutar om 1 timme 39 minuter