Bilder ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad
"Mot Strömmen", i trycket datering 1919, samt signerad med blyets, ca 11 x 16,5 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 57 minuter
Slutar om 57 minuter