Bilder ROYAL COPENHAGEN, skålfat, porslin, "Flora Danica", 1900-tal, II sortering
"Rosa canina L", modellnr 20 3564, II sortering, motiv av nyponros, förgylld dekor, med lös väggupphängning, ca 24 x 24 cm
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter